Samodzielna windykacja należności online – czy warto?

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Bez kategorii  > Samodzielna windykacja należności online – czy warto?

Samodzielna windykacja należności online – czy warto?

W sytuacji, gdy Twoi kontrahenci zalegają z terminową spłatą zobowiązań, Ty zaczynasz borykać się z problemem utrzymania płynności finansowej firmy. Jak poradzić sobie ze skuteczną egzekucją należności?

 

Warto skorzystać z możliwości, jakie oferują internetowe systemy do windykacji. Umożliwiają one nie tylko samodzielną egzekucję należności, ale także pomagają zapobiegać przeterminowaniu należności. W jaki sposób? Są w pełni zintegrowane z programami księgowymi. Dzięki temu dokładnie wiesz, które faktury powinny niebawem być zapłacone, a które już się przedawniły. To bardzo ważny aspekt dla każdego przedsiębiorcy.

 

Co więcej, prowadząc samodzielną windykację należności, zyskujemy możliwość automatycznego wysyłania powiadomień do kontrahentów w formie e-mail czy SMS. Działania takie dają sygnał kontrahentowi, że „trzymamy rękę na pulsie”.

 

Systemy te wspierają także przedsiębiorców w procesie windykacji miękkiej i twardej. Za ich pośrednictwem przygotujemy i wyślemy do nieuczciwego kontrahenta wezwanie do zapłaty, zasięgniemy porady prawnika, wystawimy wierzytelność na giełdę długów czy skierujemy sprawę do sądu.

 

A jakie są Wasze doświadczenia w samodzielnej windykacji należności? Podzielcie się sprawdzonymi rozwiązaniami!