Odzyskaj pieniądze z faktur i opłać PIT

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Firmowa windykacja  > Odzyskaj pieniądze z faktur i opłać PIT
Odzyskaj pieniądze

Myślisz o zbliżającym się końcu miesiąca i konieczności uregulowania podatku PIT? Kontrahenci wciąż zwlekają z zapłatą? Masz dość lekceważenia i słuchania wymówek? Ze swojej strony wywiązałeś się z umowy – dostarczyłeś towar lub wykonałeś usługę, a teraz słyszysz, że „może po świętach zapłacę”. Potem usłyszysz jeszcze o weekendzie majowym… itp. Pamiętaj takie tłumaczenia mogą trwać w nieskończoność, ale nie musisz być bierny!

Skorzystaj z naszej pomocy i pokaż dłużnikowi czerwoną kartkę. Zleć sprawę do windykacji, a resztę pozostaw ekspertom z Kaczmarski Inkasso. Działamy w Twoim imieniu i negocjujemy spłatę zadłużenia – pamiętamy, że nie chcesz stracić klienta, ale osiągnąć porozumienie.

Jak w praktyce wygląda odzyskiwanie należności z Kaczmarski Inkasso?

Po pierwsze działamy tylko i wyłącznie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, nie podejmujemy żadnych działań, które nie były wcześniej uzgodnione. Przekazanie zlecenia jest bardzo proste i odbywa się bezpośrednio z systemu eWindykator. Następnie otrzymujesz komunikat potwierdzający rozpoczęcie działań windykacyjnych, które będą trwać przez 90 dni. Twój dłużnik w pierwszej kolejności otrzyma stosowne wezwanie do zapłaty i już na tym etapie często odnotowujemy spłatę zadłużenia. Fakt, że po pieniądze zgłasza się firma zewnętrzna ma tutaj dodatkowe psychologiczne znaczenie. Jeżeli nasze początkowe działania nie odnoszą skutku kontaktujemy się z Twoim kontrahentem i rozpoczynamy negocjacje. W ostateczności możemy upublicznić dane dłużnika w Krajowym Rejestrze Długów oraz na giełdzie wierzytelności. W konsekwencji firma kontrahenta będzie postrzegana na rynku jako niewiarygodna i borykająca się z kłopotami finansowymi, a to oznaczać może spadek zamówień, utrudnienia w przystępowaniu do przetargów itp.

Rozliczenie naszej usługi opiera się na prostej zasadzie – opłata od sukcesu. Pobieramy prowizję od realnych wpłat. Ponadto nawet ten koszt może wrócić do Twojej kieszeni, ponieważ zgodnie z polskim prawem możemy odzyskać od dłużnika tzw. koszty windykacji.