Kaczmarski Inkasso partnerem strategicznym platformy eWindykator

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Kaczmarski Inkasso  > Kaczmarski Inkasso partnerem strategicznym platformy eWindykator

Kaczmarski Inkasso partnerem strategicznym platformy eWindykator

eWindykator rozpoczyna współpracę z firmą Kaczmarski Inkasso

 

eWindykator, internetowa platforma do obsługi procesu monitorowania i ściągania należności, rozpoczęła współpracę z firmą Kaczmarski Inkasso. To kolejny krok w rozwoju systemu i usprawnieniu kompleksowej obsługi klientów.

 

eWindykator umożliwia sprawne zarządzanie spływem należności poprzez konfigurację spersonalizowanych procedur windykacyjnych. Dzięki możliwej integracji z wieloma systemami księgowymi platforma zapewnia skuteczny monitoring należności, co pozwala zapobiegać opóźnieniom w płatnościach oraz chroni firmy przed utratą płynności finansowej.

 

– Wdrożone przez nas funkcjonalności porządkują prace i automatyzują działania związane z monitorowaniem faktur, wysyłaniem przypomnień do kontrahentów oraz zapewniają pełną obsługę w zakresie windykacji miękkiej, jak i twardej – dodaje Alicja Trajer z firmy eWindykator.

 

Korzystanie z platformy eWindykator przynosi firmom wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na zachowanie lepszej płynności finansowej, daje wgląd w stan finansów firmy, ułatwia egzekwowanie należności oraz zapewnia skuteczną windykację na każdym poziomie.

 

Trzeba także dodać, że platforma eWindykator pozwala również na sprawdzenie wiarygodności kontrahentów w bazach BIK, BIG czy ZBP. Dzięki tej funkcjonalności możliwe jest podjęcie działań prewencyjnych i zawieranie umów jedynie z uczciwymi partnerami.

 

Dzięki podjętej współpracy z firmą Kaczmarski Inkasso, użytkownicy eWindykatora mają dodatkowo możliwość skorzystania z fachowej obsługi prawnej oraz otrzymują kompleksową pomoc w zakresie windykacji twardej.

 

– Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z tak doświadczonym partnerem, jakim jest Kaczmarski Inkasso. Wsparcie, na jakie mogą teraz liczyć nasi klienci, zarówno ze strony naszego Partnera, jak i eWindykatora, pokrywa w 100% zakres usług związanych z windykacją należności – tłumaczy Alicja Trajer

 

Jak wynika z najnowszego raportu opracowanego przez Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej SA oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, aż 85% przedsiębiorców spotyka się z problemem nieterminowych wpłat od kontrahentów. W wielu przypadkach skutkuje to utratą płynności finansowej i upadkiem firmy.

 

– Przez ponad 25 lat naszej działalności obserwujemy zmiany zachodzące w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami, jak i na rynku usług windykacyjnych. Dziś z problemem nierzetelnych partnerów biznesowych spotyka się coraz więcej firm. Stąd zdecydowana zmiana w podejściu do egzekwowania swoich należności. Firmy coraz chętniej korzystają ze wsparcia specjalistów w zakresie windykacji, a sam wizerunek osób wspierających szybkie egzekwowanie praw wierzycieli staje się coraz bardziej pozytywny, co niezmiernie nas cieszy – dodaje Natalia Banaś z firmy Kaczmarski Inkasso.

 

Obecne standardy windykacji, które promują także firmy Kaczmarski Inkasso oraz eWindykator, opierają się przede wszystkim na poszanowaniu praw, mediacjach i negocjacjach. Daje to gwarancję utrzymania dobrych relacji z partnerami biznesowymi oraz znacznie zwiększa szanse na szybkie wyegzekwowanie swoich praw, i to z korzyścią na obu stron.