Jak zlecić sprawę do windykacji przez Kaczmarski Inkasso?

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Firmowa windykacja  > Jak zlecić sprawę do windykacji przez Kaczmarski Inkasso?

Twoi kontrahenci zalegają z płatnościami? Lista przeterminowanych faktur rośnie? Powierz swoje sprawy w ręce fachowców i nie martw się o skuteczną egzekucję należności! Jak tego dokonać?

 

Każdy użytkownik systemu eWindykator ma możliwość prowadzenia samodzielnej windykacji należności. Jeśli wysyłanie powiadomień i próśb o uregulowanie należności nie wystarczy, to można wesprzeć się także poradą 250 doświadczonych specjalistów z firmy Kaczmarski Inkasso. Jest to możliwe dzięki nawiązanej współpracy partnerskiej obu firm.

 

74% spraw, które obsługuje firma Kaczmarski Inkasso kończy się spłatą zobowiązania. Jak to możliwe? Dzięki kompleksowemu podejściu – od windykacji miękkiej, opartej na polubownym rozstrzyganiu spraw, aż po egzekucje sądowe. Poprzez system eWindykator o pomoc do firmy Kaczmarski Inkasso mogą zgłosić się przedsiębiorcy oraz korporacje.

 

Jest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie – bez dodatkowych umów i konieczności szukania pomocy w kilku miejscach. Wystarczy zalogować się do systemu i zaznaczyć faktury, które chcemy oddelegować do windykacji firmie Kaczmarski Inkasso. Zgłoszenie zostanie automatycznie przekazane do realizacji.

 

Czy takie rozwiązanie wydaje się Wam pomocne? Czekamy na Wasze opinie w wiadomościach.