Co zrobić jeżeli Kontrahent nie reaguje na monity?

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Windykacja  > Co zrobić jeżeli Kontrahent nie reaguje na monity?

Co zrobić jeżeli Kontrahent nie reaguje na monity?

Opublikuj dług

Jak zmotywować go do zapłaty?

Jeżeli szukasz dodatkowych sposobów na zmotywowanie Klienta do zapłaty przeczytaj ten artykuł.

 

Kiedy Twój dłużnik nie reaguje na monity skorzystaj z następującego scenariusza:

  1. Poinformuj Klienta, że w przypadku braku zapłaty jego zadłużenie zostanie opublikowane i ogłoszone do sprzedaży (Może to być wiadomość mailowa, smsowa lub list).
  2. Po ustalonym czasie wyciągnij konsekwencje, czyli opublikuj ogołszenie o długu. W zależności o rodzaju długu możesz skorzystać ze stron: www.dlugi-firm.pl, www.dlugi-prywatne.pl, www.dlugi-czynszowe.pl lub wiele innych portali, które tak jak te pozwalają dodawać informacje o dłużnikach. Strony wyminione powyżej są całkowicie darmowe. W internecie możecie spotkać się również z ich płatnymi wersjami.
  3. Wyślij powiadomienie o tym, że zgodnie z poprzednią wiadomości przeterminowana faktura jest wystawiona na sprzedaż i widoczna w Interncie.

eWindykator może obsłużyć ten proces dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany wygodnym przekazywaniem faktur na giełdę zadzwoń lub napisz: biuro@ewindykator.pl lub 505 022 303, a otrzymasz program, który za Ciebie prześle dane prosto z programu księgowego.

To działa!

Samo zamieszczenie ogłoszenia może skłonić dłużnika do uregulowania zadłużenia lub podjęcia negocjacji w celu usunięcia swojego długu z portalu. Informacja o zadłużeniu na sprzedaż może być także po czasie widoczna w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki google.