Co zrobić, żeby Klient zapłacił na czas? – darmowe szkolenie.

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Windykacja  > Co zrobić, żeby Klient zapłacił na czas? – darmowe szkolenie.

Co zrobić, żeby Klient zapłacił na czas? – darmowe szkolenie.

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Windykacji.

Coraz trudniej o Klientów, którzy płacą w terminie. Monitoring wierzytelności jest coraz ważniejszą dziedziną w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach.

Więc zapraszamy osoby, które chcą:

> nabyć umiejętności prowadzenia skutecznych i profesjonalnych rozmów windykacyjnych

> wdrożyć w Firmie skuteczną i profesjonalną procedurę windykacyjną

> poznać podstawowe prawa rządzące windykacją twardą (pozwy, przedawnienia wierzytelności).

Szkolenie, o którym tutaj mowa będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z podstawowymi aspektami windykacji należności w przedsiębiorstwach. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jakie zastosować techniki by odzyskać należności nie narażając się przy tym na utratę Klientów.

Szkolenie dedykujemy wszystkim osobom w firmie odpowiedzialnym za kontakty z klientami, specjalistą ds. windykacji, właścicielom firm małych i średnich firm.

Szkolenie poprowadzi specjalista w zakresie windykacji należności i absolwent Wydziału praw, który na codzień wdraża system eWindykator.  Przekaże Państwu wiedzę w przystępny sposób, opierając się na aktualnej praktyce gospodarczej i swoim bogatym doświadczeniu. Metodami przekazywania wiedzy będą: wykład wprowadzający, ćwiczenia oraz praca w małych grupach zadaniowych.

Szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!

* Jeżeli nie udało się Państwu skorzystać z tego szkolenia – proszę pisać na biuro@ewindykator.pl – damy znać o nowych terminach.

Darmowe szkolenie z Windykacji Miękkiej. Jak pisać monity do Klientów?

Darmowe szkolenie z Windykacji Miękkiej. Jak pisać monity do Klientów?