Jak ściągnąć zaległy czynsz od lokatorów?

Ewindykator.pl | Internetowy System Do Windykacji > Windykacja  >  Jak ściągnąć zaległy czynsz od lokatorów?

 Jak ściągnąć zaległy czynsz od lokatorów?

Jak szybko ściągnąć zaległy czynsz od niepłacących lokatorów?

Jeżeli wydaje Ci się, że spróbowałeś już wszystkiego to umieścić dług na sprzedaż w formie ogłoszenia na jednym z portali! Są to narzędzia dla Firm, które chciałaby poznyć się nalezności.

Publikacja wierzytelności na sprzedaż w formie ogłoszenia może być sposobem na odzyskanie pieniędzy. Widząc swoje dane w internecie dłużnik boi się że stanie się niewiarygodny dla innych osób lub instytucji i spłaca swoje zobowiązanie. Jeżeli tego nie zrobi wierzytelność może od Państwa kupić firma windykacyjna i tym sposobem także odzyskacie swoje pieniądze.

Obsługa takich portali jest zazwyczaj bardzo prosta. Wystawiamy na sprzedaż wierzytelność podając dane dłużnika, kwotę zaległości czy ilość dni po terminie zapłaty. W dowolnym momencie można też samodzielnie usuwać i edytować treść ogłoszenia. Zasada działania jest podobna do Otomoto lub Allegro tylko tematyka ogłoszeń inna. Oprócz publikacji danych w internecie portale oferuje potężne narzędzie motywujące dłużnika do spłaty, także w postaci powiadomienia wysyłanego z systemu giełdy lub systemu eWindykator.pl. Powiadomienie może mieć charakter listu poleconego lub zwykłego, może być wysłane na email lub telefon dłużnika w formie sms.

Odzyskania należności życzy Państwu obsługa portalu:

eWindykator.pl